פשוט פרחים, משלוחי פרחים מהיום להיום ומהיום למחר. מבחר זרי פרחים בקטלוג האתר שלנו!
 
 
 

פשוט פרחים
פרחים, משלוחי פרחים, עציצים, במבוקים, זרי כלה, מתנות, בלונים, ממתקים, מתנות לחגים, מתנות לעובדים, ועוד...

פשוט פרחים מבצעת מדי יום עשרות משלוחים ברחבי הארץ של זר פרחים, זרי פרחים, ומשלחת ברמה הגבוהה ביותר תודות לצוות השליחים הזריזים והמיומנים שלנו בהובלת משלוחי פרחים בקירור ובכלי מים לשמירה מירבית של זר פרחים טרי ורענן, כך שמקבל הזר יוכל להנות מהיופי והטריות ממש כאילו נקטפו זה הרגע. וזאת אודות לאנשי הבקרה שלנו שמוודאים שהמשלוח יגיע ליעדו ברמה הגבוהה ביותר, בזמן הקצר ביותר או לפי בחירת הלקוח. כל הזמנה מתקבלת ונשזרת באהבה רבה ובתשומת לב מיוחדת לפרטים הקטנים ובהתאם לאופי וסוג המאורע בשיתוף ובהתאם לבקשת הלקוח/ה. תודות למערך השליחויות שלנו ועם חברות המשלוחים איתם אנו עובדים, אנו מסוגלים לבצע היום תוך שעות ספורות הזמנה מהיום להיום או מהיום למחר לפי בקשתכם ברוב רחבי הארץ!

 

באמצעות אתר האינטרנט והמוקד טלפוני שלנו, תוכלו לבצע הזמנה לכל מקום בארץ של זר פרחים בתוך דקות ספורות ולקבוע לאן תשלח ההזמנה ואם לצרף כרטיס ברכה. פשוט פרחים כיום האתר היחידי שמאפשר לכם לבצע הזמנות מהיום להיום עד שעות אחר הצהריים ולאחר מכן לבצע הזמנות טלפוניות עד הערב מהיום למחר והזמנות באינטרנט 24/7! מעולם הזמנת משלוח פרחים לא הייתה פשוטה יותר כמו היום!

 

לפשוט פרחים אתר אינטרנט נוסף של זרים מתוקים ומשלוחי פירות ובכך נותנת מענה נרחב יותר לאפשרויות בחירת המתנה האידיאלית עבורכם. כמוכן פשוט פרחים עובדת גם עם חברות עסקיות באופן שוטף ומספקת להם זרי פרחים, זרים מתוקים, משלוחי פירות, מתנות לחגים, מתנות הערכה לעובדיהם ולספקיהם ובאמצעות הייעוץ הצמוד שלנו והכוונת בעל העסק למתנה המושלמת בעבור הלקוחות, העובדים או הספקים שלו אנו תמיד קולעים למתנה המושלמת בעבורם כדי שהצד השני יהיה מרוצה ומסופק. 

 

משלוח זר פרחים מיוחדים ביופיים, צבעוניים, ריחניים וטריים המתאימים לכל אירוע ולכל מטרה! מתנה ריחנית יפהפייה ורומנטית שמעלה חיוך פשוט מתוק על פניי יקיריכם יוצרת חוויה מיוחדת, מתוקה ומשמחת  המשולבת מפרחים, מתוקים, יין או כל ווריאציה שתבחרו ליקיריכם.

 

זר פרחים הוא מתנה טובה לכל סוג של אירוע לכל גיל ולכל מטרה. אנו מציעים מגוון רחב של מתנות לכל רגע בחיים- בבית, בעבודה ובכל אירוע חגיגי ומיוחד כמו: לידה, ימי הולדת, יום האהבה, חגים וגם סתם כי בא לנו להפתיע מישהו יקר במשהו יפה, ריחני ומתוק ולהביע את אהבתנו או חיבתנו. הזרים שלנו עשויים מסוגים שונים של פרחים איכותיים ומרהיבים ביופיים! 

את צורות הזרים וגודלם ניתן לבחור באתר שלנו, אשר מציע מגוון רחב של זרי פרחים, מארזי לידה, זרי פירות והכי חשוב, במחירים אטרקטיביים.

טלפון להזמנות ומשלוחים: